Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Нові напрями в роботі з підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2017/2018 навчальному році

В Інституті післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна триває активна робота щодо організованого початку нового 2017/2018 навчального року на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів закладів освіти різних типів, форм власності та підпорядкування.

На запрошення Харківської обласної організації професійної спілки працівників освіти і науки України директор Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання М. В. Татаринов взяв участь у роботі обласного заходу для голів районних і міських профспілкових організацій освітян м. Харкова, Харківської області та об’єднаних територіальних громад.

Учасників зібрання ознайомлено з результатами підвищення кваліфікації педагогів у минулому 2016/2017 навчальному році в Каразінському університеті, що стало можливим завдяки підтримки з боку обласної та відповідних місцевих профспілкових організацій працівників освіти, а також поінформовано про нові напрями в роботі Інституту в новому 2017/2018 навчальному році.

Зокрема з 02 жовтня 2017 року вперше розпочнеться робота з підвищення кваліфікації педагогів за такими новими напрямами:

  1. Початкова школа.
  2. Людина і світи. Основи філософії.
  3. Етика та курси духовно-морального спрямування.
  4. Регіональний предмет (спецкурс) «Харківщинознавство».
  5. Інформатика (з січня 2018 року).
Презентація