Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Про підсумки звітно-аналітичної конференції з питань курсів підвищення кваліфікації в Каразінському університеті

15 червня 2017 року Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна вперше провів регіональну звітно-аналітичну конференцію з актуальних питань розвитку андрагогічної освіти за темою «Післядипломна освіта для педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна».

Місією конференції була оцінка ступеню якості навчання педагогів на курсах підвищення кваліфікації в Каразінському університеті в умовах формування педагога «Нової української школи».

У роботі конференції взяли участь 45 запрошених науково-педагогічних працівників з 11 факультетів університету, які забезпечували впродовж 2016/2017 навчального року навчальний процес (лекційні, практичні, лабораторні, тренінгові заняття) на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів загальноосвітніх різних типів і форм власності, професійно-технічних і вищих І–ІІ рівнів акредитації, які надають відповідний рівень повної загальної середньої освіти, навчальних закладів м. Харкова та Харківської області в Каразінському університеті.

Начальник управління якістю освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат педагогічних наук, доцент Іваненко Л. О. відкрила засідання конференції та зачитала вітальний адрес від ректорату навчального закладу.

Харківську обласну організацію професійної спілки працівників освіти і науки України представляла головний спеціаліст Чепак Т. В., яка ознайомила учасників заходу з сучасним станом організаційної та нормативно-правової підтримки з боку обласної та районних (міських) профспілкових організацій педагогів закладів освіти щодо можливості обрання ними Каразінському університету для проходження курсів підвищення кваліфікації.

Представник «Видавничої групи «Основа», головний редактор журналу «Історія та правознавство» Харківська Н. І. привітала учасників конференції та розповіла про інформаційно-методичну підтримку курсів підвищення кваліфікації в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна та окреслила подальші шляхи співпраці.

Директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, кандидат філософських наук, доцент Левчук В. Г. підбив результати роботи щодо проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів і викладачів закладів освіти різних типів і форм власності та підпорядкування у 2016/2017 навчальному році (340 осіб, 29 навчальних груп із 18 напрямів; потужна матеріально-технічна база для проведення практичних занять) та визначив пріоритетні завдання на новий 2017/2018 навчальний рік в умовах забезпечення високої якості навчання (відкриття нових напрямів, у тому числі для педагогів інформатики, етики та курсів духовно-морального спрямування, початкової школи, курсу за вибором «Харківщинознавство»).

Суть змін до навчальних програм і методологія їх доопрацювання була розкрита у виступі начальника методичного відділу заочного (дистанційного) навчання М. В. Татаринова. Наприкінці конференції кращі науково-педагогічні працівники відповідних факультетів, Харківська обласна організація професійної спілки працівників освіти і науки України (голова – Дулуб Л. М.), Видавнича група «Основа» (керівник Гришина І. І.) були відзначені листами-подяками