Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Про результати співпраці з установами Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

У період із 03.07.2017 до 11.07.2017 включно, з виїздом на місця, начальником методичного відділу заочного (дистанційного) навчання – заступником директора Центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, членом Громадської ради Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Татариновим М. В. взято участь у спостереженні за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання–2017 в 7-ми державних установах, які підпорядковуються Управлінню, м. Харкова та Харківської області.

Під час спільної роботи з заступниками начальників із соціально-виховної та психологічної служби колоній надано інформаційну та науково-методичну допомогу з актуальних питань покращення якості навчального процесу осіб, які перебувають в установах.

Одночасно на звернення представників загальноосвітніх навчальних закладів, які обслуговують навчально-виховний процес у колоніях, надано роз’яснення щодо специфіки проведення курсів підвищення кваліфікації для вчителів і членів адміністрацій шкіл, у разі їх добровільного вибору, у межах неформальної андрогогічної освіти в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.