Seriously? IE? Go here and download normal browser.

Проведено тренінг для вчителів предмета «Православна культура Слобожанщини»

18 травня 2017 Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна провів тренінг для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів для 5-ти сільських районів, 2-х міст обласного підпорядкування, 1 об’єднаної територіальної громади за темою Етапи систематизованого процесу вартості навчальної програми «Православна культура Слобожанщини» для подальшого впровадження».

Педагогічні працівники – учасники тренінгу отримали можливість ознайомитися з новітніми тенденціями в розвитку Православної Церкви, їх впливу на формування української ідентичності учнів сучасної української школи.

Під час тренінгового етапу заходу вчителі взяли активну участь у індивідуальній та кооперативній роботи щодо визначення складових процесу роботи, коригування, варіативності добору матеріалів, оцінці ефективності та змін для якісної реалізації курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини».

Усі педагоги отримали можливість поповнити власну інформаційно-методичну базу щодо навчання учнів предмета «Православна культура Слобожанщини» новими презентаціями до уроків / занять, інформаційними матеріалами, планами-конспектами таких навчальних занять

Вчителі – учасники тренінгу отримали відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2016 № 34 «Про документи про підвищення кваліфікації» сертифікати (свідоцтва) у межах підвищення кваліфікації.